Na internetu můžete najít několik firem, které nabízejí různé druhy triček s potiskem.

Tričko s vlastním potiskem může být vhodným dárkem téměř k jakékoli příležitosti. Narozdíl od obyčejného dárku z obchodu můžete tričkem s originálním potiskem překvapit.

T-SHOCK – Navrhni si vlastní tričko

Navrhněte si originální tričko přímo na webu. Tričko bude vyrobeno podle vašeho návrhu na zakázku. Potisk triček již od jediného kusu revoluční metodou digitálního inkoustového tisku.

Potisknout je možné bílá, barevná i černá trička. Při vytváření návrhu triček můžete použít obrázky z databanky T-SHOCK, nebo své vlastní fotografie, loga či kresby.

T-shock

NaTriko.cz – více než 300 motivů

Můžete si vybrat z nabídky několika set motivů triček. Trička jsou rozdělena do kategorií parodie, TV a film, reklama, osobnosti, do práce, horor a dalších. Speciální jsou pak trička, která si můžete upravit sami - vlastní nápis, znamení horoskopu nebo číslo na dresu. Novinkou jsou pak trička s florescenčním potiskem, která v noci nebo za šera svítí (opět možnost vlastního nápisu).

Rychlý potisk triček sítotiskem již od 30 kusů + ON-LINE kalkulátory

iNETPrint.cz - Nakupujte JEDNODUŠE ON-LINE On-line kalkulátory pro široký sortiment - reklamní textil, kalendáře, diáře, reklamní předměty, papírové tašky a další. Potisk triček  •  Výšivky  •  Reklamní textil
Kalendáře  •  Diáře  •  Tisk letáků
Papírové tašky  •  Reklamní předměty